Part no.OmschrijvingReferentienummer.Installeert interne dia.
3300-006Bondsert aandrijfgereedschap #06500-0066-32.
3300-1Bondsert aandrijfgereedschap #1500-18-32, M4X0.7.
3300-2Bondsert aandrijfgereedschap #2500-210-24, 10-32, M5X0.8.
3300-3Bondsert aandrijfgereedschap #3500-31/4"-20, 1/4"-28, M6X1.0.
3300-4Bondsert aandrijfgereedschap #4500-45/16"-18, 5/16"-24, M8X1.25.
3300-5Bondsert aandrijfgereedschap #5500-53/8"-16, 3/8"-24, M10X1.5, M10X1.25.
3300-6Bondsert aandrijfgereedschap #6500-67/16"-14, 7/16"-20, M12X1.75.
3300-7Bondsert aandrijfgereedschap #7500-71/2"-13, 1/2"-20, 9/16"-12, 9/16"-18, M14X2.0.
3300-8Bondsert aandrijfgereedschap #8500-85/8"-11, 5/8"-18, M16X2.0.
3300-9Bondsert aandrijfgereedschap #9500-93/4"-10, 3/4"-16.